08 Квітня, 2021 р., 16:32
З 1 квітня 2016 року в Україні уперше стала проводитися нова природоохоронна кампанія, що має законодавчу основу — «Сезон тиші». Згідно із Законом, сезон тиші тепер діятиме в Україні щорічно з 1 квітня по 15 червня.
08 Квітня, 2021 р., 16:14
З початку поточного року поліцейські Слов’янська в складі ГРПП, які обслуговують території Миколаївської, Святогірської, Черкаської та Андріївської територіальних громад, зафіксували 34 порушення пішоходами.
08 Квітня, 2021 р., 15:26
 6 квітня для всіх мешканців Донеччини відкрив свою лінію Call-центр регіональної служби зайнятості, створений за фінансової підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
08 Квітня, 2021 р., 15:06
Шостого квітня 2021 року, з метою збільшення рибних запасів та забезпечення населення якісною рибою та продуктами її переробки у подальшому, у водні об’єкти Донецької області вселено 4 854 кг якісного рибопосадкового матеріалу цінних видів риб.
08 Квітня, 2021 р., 14:48
Настала весна і в КП "Сервіскомуненерго" добавилося роботи. Нещодавно було проведено  прибирання сміття на центральному пляжі, що залишили після себе його відвідувачі.
08 Квітня, 2021 р., 14:38
Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» з 01 січня 2015 року в Україні впроваджено акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів.
08 Квітня, 2021 р., 13:50
Мінсоцполітики підготувало проєкт постанови Кабінету Міністрів України про виплату фізособам-підприємцям (ФОПам) та найманим працівникам одноразової компенсації за карантин в сумі 8 тисяч гривень. Документ направлений на погодження міністерствам і розміщений на сайті Федерації профспілок.
08 Квітня, 2021 р., 13:39
10 квітня 2021року організаторами, партнерами, співорганізаторами та учасниками проєкту «Озеленення Планети» буде реалізована акція, в якій  висадять 5-10-річні дерева за одну добу у 100 країнах. Метою акції є  масштабне озеленення планети,відновлення екосистеми Землі та об’єднання людей планети, щоб змінити екосвідомість людей у всьому світі та привернути увагу до найбільшої  проблеми століття-глобальної зміни клімату. .
08 Квітня, 2021 р., 11:28
За дорученням керівника Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка виконавчим комітетом Слов’янської міської ради підготовлено проєкт рішення про передачу області функцій замовника не тільки на реконструкцію моста через Казенний Торець, а й на капітальний ремонт доріг вулиць Олекси Тихого, Криворізької, Сучасній в м. Слов’янськ. Загальна сума складе понад 100 млн. грн.