25 Березня, 2021 р., 10:25
17 березня на засіданні Уряду прийнято постанову «Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду відповідних бюджетів місцевого самоврядування», (проєкт),якою затверджено:
25 Березня, 2021 р., 08:40
За добу на Донеччині виявили 636 хворих на коронаівірус. Про це на своїй сторінці повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.
25 Березня, 2021 р., 08:18
В березні 2021 р. на базі Миколаївської школи-інтернату традиційно відбулися змагання з настільного тенісу серед дітей-сиріт та дітей з вадами інтелекту і обмеженими фізичними можливостями.  За перемогу боролися 32 учні, 18 хлопчиків та 14 дівчаток у двох вікових категоріях. Змагання у рамках обласної Спартакіади "Повір у себе" мали статус відбіркових для участі у фінальних іграх республіканської Спартакіади. Переможці та призери нагороджені  грамотами і медалями відповідного ґатунку. Побажаємо юним спортсменам подальших спортивних успіхів!
24 Березня, 2021 р., 16:34
Якщо в Краматорську тільки планується вперше за 30 років будівництво нового житлового мікрорайону, то у м.Миколаївка Слов'янського району обриси сучасного європейського житлового комплексу вже видно неозброєним оком. Тут будівництво триває активними темпами другий рік поспіль і здача в експлуатацію першого будинку запланована на поточний рік.
24 Березня, 2021 р., 16:20
24.03.2021 в залі засідань виконавчого комітету Миколаївської міської ради відбувся День Депутата з розгляду проєктів рішень VI сессії Миколаївської міської ради.
24 Березня, 2021 р., 11:15
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради повідомляє про проведення аукціонів в електронній торговій системі «ПРОЗОРО» по передачі в оренду нежитлових приміщень комунальної форми власності, які знаходяться на балансі КП «Сервіскомуненерго», розташованих в м. Миколаївка за наступними адресами: вул. Січових стрільців, 11; Січових стрільців, 36; вул. Миру, 11; вул. Миру, 12.
24 Березня, 2021 р., 10:50
Протягом багатьох років існує нагальна потреба у видаленні аварійних зелених насаджень на території Миколаївської міської територіальної громади. Враховуючи, що окремі зелені насадження мають обмежений доступ для проведення робіт та потребують залучення додаткової техніки та кваліфікованих працівників, виконавчим комітетом Миколаївської міської ради було укладено договір із 6 державним пожежно-рятувальним загоном Головного управління ДСНС України в Донецькій області про надання послуг з видалення зелених насаджень у важкодоступних місцях на території м. Миколаївка. Роботи були розпочаті 23.03.2021 за адресою м. Миколаївка, вул. О. Островського, біля багатоквартирного будинку № 5 (тополі у кількості 2 шт.) за Ордером на видалення зелених насаджень № 2 від 15.01.2021. У період з 23 по 31 березня 2021 року також будуть виконані роботи за адресами: вул. Січових стрільців, буд. № 32 (біля будівлі Центру екологічного виховання), вул. Європейська, перед будинком № 9 та пров. Механізаторів, буд. № 2.
24 Березня, 2021 р., 08:34
    З березня 2021 року в КП «Сервіскомуненерго» призначено в. о. директора Комунального підприємства Миколаївської міської ради «Сервіскомуненерго» Чубенка Сергія Васильовича
23 Березня, 2021 р., 10:47
В Миколаївській міській раді  в період з 19.03.2021 по 22.03.2021 було проведено засідання постійних комісій: