15 Лютого, 2021 р., 13:59
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради інформує, що 16.02.2021р. в 16-00 в центрі екологічного виховання відбудуться установчі збори з формування ініціативної групи із створення молодіжної ради при Миколаївської міської раді. Запрошуємо всіх кандидатів до складу ініціативної групи прийняти участь у зборах.
15 Лютого, 2021 р., 08:00
Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!
12 Лютого, 2021 р., 13:41
На виконання листа Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 20.01.2021 № 4602-04/3019-06 просимо розповсюдити серед суб'ектів підприємницької діяльності відповідно території інформацію щодо виставково-ярмаркових заходів, яка розміщена на сайті Мінекономіки у рубриці «Розвиток експорту», зокрема «Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2021 році» та основна частина  «Перелік виставок i ярмарків за кордоном у 2021 році».
09 Лютого, 2021 р., 08:37
Слов’янський міський центр зайнятості інформує про наявність вільних робочих місць станом на 08.02.2021  по м. Слов’янську:
08 Лютого, 2021 р., 13:46
Головне управління Державної податкової служби у Донецькій області повідомляє, що на виконання вимог пункту 24 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України, внесеного Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Закон № 1072) Державною податковою службою України у грудні 2020 здійснено списання податкового боргу, платникам податків сукупний розмір якого за усіма податками і зборами не перевищував 3060,00 гривень.
05 Лютого, 2021 р., 16:54
За спільної ініціативи Президента України Володимира Зеленського, Кабінету Міністрів та народних депутатів у Верховній Раді 29 січня схвалили в цілому законопроект №4672, який передбачає виплату монетизованих компенсацій людям, у яких встановлене електроопалення.
05 Лютого, 2021 р., 10:30
АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ ПО м. СЛОВ'ЯНСЬКУ ТА СЛОВ'ЯНСЬКОМУ РЕГІОНУ СТАНОМ НА 04.02.2021
03 Лютого, 2021 р., 14:01
Виконавчий   комітет  Миколаївської  міської  ради  інформує: суб’єктів господарювання у сфері громадського харчування, що 30 грудня 2020 року прийнято постанову Головного державного санітарного лікаря України №57 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», якою визнано такою, що втратила чинність, постанова Головного державного санітарного лікаря України №32 «Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».
02 Лютого, 2021 р., 20:56
Застосування пестицидів в сільському господарстві, в охороні здоров’я і побуті, а також продаж їх населенню повинно здійснюватися тільки відповідно до Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, і Доповненнями до нього. У зазначених Переліку та Доповненнях визначені науково обґрунтовані регламенти застосування, що гарантують безпеку застосування пестицидів, які на території країни є обов’язковими.