26 Травня, 2021 р., 09:00
Мабуть, найбільша біда для лісів – пожежі, які небезпечні не тільки тим, що гинуть дерева, звірі, птахи, комахи, часто жертвами вогняної стихії стають люди, серйозна шкода завдається сільськогосподарським об’єктам і населеним пунктам.
25 Травня, 2021 р., 15:21
В Миколаївській міській раді 24.05.2021 та 25.05.2021 було проведено засідання постійних комісій: комісії з з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій, планування, бюджету і фінансів. комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку, побутового та  торгівельного обслуговування, малого та середнього бізнесу.
25 Травня, 2021 р., 13:25
Головне управління ДПС у Донецькій області повідомляє, що за період з 01 серпня 2020 року по поточну дату, 579 платників Донецької області (54 юридичні особи та 525 підприємців) скористались безкоштовними програмними рішеннями від ДПС та зареєстрували 692 програмних реєстратора розрахункових операцій (далі – програмні РРО, ПРРО).
25 Травня, 2021 р., 13:23
Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що відповідно до ч. 3 ст. 24 Кодексу законів про працю України (КЗпП) роботодавець зобов’язаний повідомляти орган податкової служби про прийняття працівника на роботу. Повідомлення про прийняття працівника на роботу (Повідомлення) необхідно подати до початку роботи, але після видання наказу про прийняття на роботу.
25 Травня, 2021 р., 13:08
Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, якщо при підписанні документу виникає помилка «невірний пароль або ключ пошкоджено», для усунення даної помилки необхідно перевірити:
25 Травня, 2021 р., 10:34
В системі пенсійного забезпечення України, крім пенсій за віком, по інвалідності, у зв’язку із втратою годувальника, які призначаються відповідно до Закону України від 09.07.2003 № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі–Закон № 1058), існує ще один вид пенсійних виплат–спеціальні пенсії.
25 Травня, 2021 р., 10:32
21 травня 2021 року за ініціативи Асоціації міст України Президент України В.Зеленський провів нараду для обговорення проблемних питань забезпечення постачання природним газом підприємств комунальної теплоенергетики.
25 Травня, 2021 р., 08:28
Знаєте,яке перше враження складається коли переступаєте поріг бібліотеки? Майже всі відповідають одинаково: в приміщенні пахне книгами! Це особливе місце, де мудрість, пізнання світу через різні життєві ситуації гармонійно переплітається з розумним, добрим, вічним, бо книга - це джерело освіти, знання і якщо збагачення, то збагачення культурного і душевного.
24 Травня, 2021 р., 15:54
У період з 17.05.2021 по 21.05.2021 рр. КП « Сервіскомуненерго » були виконані наступні роботи:  Цех теплових і підземних комунікацій.-  Ремонтні роботи по внутрішньобудинковим мережам холодного/гарячого водопостачання, водовідведення та опалювальних систем : -вул.Миру,б.9 - заміна ділянки трубопроводу холодного водопостачання в підвалі -вул.Ювілейна,б.4 – заміна вентиля від стояка холодного водопостачання в квартирі -вул.Музична,б.54,квартали №1,2,4,вул.Миру,б.3,5- ревізія рамок вводу опалення житлових будинків
24 Травня, 2021 р., 13:36
21 травня Слов'янська ТЕС разом з підрозділом 6-го державного пожежно-рятувального загону ДСНС України провели протиаварійне тренування. Згідно з ввідними даними, на станції сталася «розгерметизація бака запасу сірчаної кислоти № 2 знесолювальної установки добавки хімічного цеху». У результаті розгерметизації бака виявлено проливання сірчаної кислоти орієнтовним обсягом 3-5 тонн. Начальник зміни хімічного цеху організовує оповіщення про аварію, а також заходи з її ліквідації.