19 Травня, 2021 р., 14:08
. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року №945, кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом, зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з тринадцяти навчальних предметів:
19 Травня, 2021 р., 13:59
Шановні мешканці Миколаївської громади!  Міжнародний День вишиванки відзначають щороку в третій четвер травня. Цьогоріч  Всесвітньому дню вишиванки - 15 років! У цей день українців по всьому світу закликають одягти вишиванку - на роботу, в університет, школу чи садочок. Підтримаємо цю ідею разом і з гідністю відсвяткуймо День української вишиванки!
19 Травня, 2021 р., 13:10
Дуже гарні погодні умови для  збору грибів. Для того щоб прекрасний відпочинок не обернувся для вас трагічно, рятувальники Слов`янська нагадують про небезпеку отруєння грибами. Основні причини отруєнь:
19 Травня, 2021 р., 10:48
18 травня, у Верховній Раде пройшло голосування, в ході якого приймалося рішення про відставку з поста глави Мінохоронздоров'я Максима Степанова. За - 292 народні депутати. Рішення прийняте На відміну від двох інших "відставників" - міністра економіки Ігоря Петрашко і міністра інфраструктури Владислава Криклия, - Степанов відмовився писати заяву за власним бажанням. У зв'язку з цим в п'ятницю, 14 травня, уявлення про його звільнення подав прем'єр-міністр Денис Шмыгаль.
19 Травня, 2021 р., 10:17
Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Донецькій області встановлено факти нанесення збитків комунальному підприємству протягом 2020 року на суму 1,4 млн гривень.
19 Травня, 2021 р., 08:55
На залізничному вокзалі Слов'янська 12-річний хлопець заліз на дах вагона та отримав удар струмом. Співробітники поліції вкотре звертаються до дорослих з проханням приділяти максимальну увагу своїм дітям.
19 Травня, 2021 р., 08:53
Тепла погода традиційно спонукає громадян вирушати на відпочинок до водойм. Здебільшого, це найближчі до місця проживання річки, озер, або ж ставки. Однак зручно не означає безпечно. Саме тому, найбільша кількість трагічних випадків фіксується саме на таких "диких" місцях відпочинку. Про це свідчить і красномовна статистика: з початку травня в країні з води вилучено вже 48 потопельників, з яких троє дітей. Зокрема, на території Донецької області 18 потонулих!
18 Травня, 2021 р., 16:44
На вулицях міста ми кожного дня бачимо безпритульних собак та котів. Хтось таких тварин підгодовує, хтось не звертає уваги, хтось застерігається. Але мало хто замислюється, чому ця тварина опинилась на вулиці. А з’являються вони з відомих причин, найбанальніша з яких, безвідповідальність людей. Часто можна побачити коробки з цуценятами та кошенятами біля під’їздів, сміттєвих баків та базарах. Хтось здихався від тварин просто здійснивши вивіз їх за місто, за село. Не всі з них виживуть. Але ті що залишаться згодом підростуть та поповнять армію безпритульних. Сьогодні невідомо, скільки бездомних тварин проживає на вулицях нашої громади.
18 Травня, 2021 р., 15:51
28 квітня 2021 року Кабінет Міністрів України затвердив порядок надання пільгових іпотечних кредитів ВПО (внутрішньо переміщеним особам), які будуть видаватися за рахунок грантових коштів.
18 Травня, 2021 р., 13:24
Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує. ДПС України з урахуванням висновків, наданих Державною митною службою України листом від 16.03.2021 № 15/15-04-01/8.16/944 та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України листом від 13.04.2021 № 3101-06/22176-03, надає роз’яснення щодо особливостей застосування ставки податку на додану вартість у розмірі 14 відсотків до операцій з постачання молока незбираного.